Dnes vyšlo 15 článků

Assasins Creed IV: nové gameplay video

Na internetu se objevila další videoukázka ze hry Assassin’s Creed IV: Black Flag, která je v tomto případě doplněna o komentář jednoho z tvůrců hry. Pokud jste příznivcem této série, můžete si čekání na již čtvrtý díl zkrátit právě prostřednictvím dnešního gameplay videa.

Pár slov

Assasin’s Creed je sérií akčních her, které nám přináší firma Ubisoft Entertainment, a to už celých 6 let. Hra si velmi rychle získala popularitu u hráčské komunity, o čemž svědčí i hojný počet DLC. Nový Black Flag vychází už 1. listopadu a zahrát si jej budeme moci, jak na tradičním PC tak starší i nové generaci konzolí (PS3,PS4,Xbox360,XboxONE, Wii U).

Ještě vám prozradíme, že dnešní video nedemonstruje pouze herní mechanismy, ale prezentuje rovnou jednu celou misi, která končí dopadením vašeho cíle. I přesto, že jsme se tématicky velmi vzdálili od prvního dílu, nový Assasins Creed: Black Flag vypadá velmi obstojně. A jaký je váš názor? :)

 

 

 

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru