Assasin’s Creed IV: Black Flag v novém videu

Kdo by neznal dnes již tolik populární sérii Assasin’s Creed? V posledním díle jsme se ocitli v době kolonizace a dokonce nám byla dána možnost, uchopit se role Indiána a tomahawkem povraždit pár Yankees. Objevily se i námořní bitvy, na které se rozhodl další díl Assasin’s Creed IV: Black Flag specializovat. Nový Assasin by se k nám měl dostat 1. listopadu 2013.

Tématicky jsme tedy úplně jinde. Začali jsme v Jeruzálemu, (ne)skončíme na moři. A pokud půjdeme v čase stále a stále dopředu, z jakého prostředí bude další díl? To jsou zajímavé, ale předčasné otázky. Dnes tu máme Black Flag! Upozorňujeme, že je brzy soudit finální výtvor, už jen proto, že video a autentický herní zážitek je vždy rozdílný.

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si atmosféru nového Assasin’s Creedu. Jak na vás působí námořní prostředí?

 

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru