Arrow: Chytré hodinky s 360° HD kamerou

Když chytré hodinky, tak skutečně chytré! Hodinky Arrow, které se nedávno objevily na crowdfundingovém webu Indiegogo si bleskovou rychlostí získaly přízeň mnoha přispěvatelů! Kromě sledování fyzické aktivity, přehrávání hudby různých oznámení a samozřejmě ukazování času, nabízí také HD kameru. To vše na vašem zápěstí v rámci jediných hodinek!

arrow

Arrow jsou první chytré hodinky na světě s s otočnou 360 °HD kamerou. Jsou navrženy tak, aby se hodily k jakémukoliv stylu a jsou kompatibilní se systémy Android a iOS.

Co Arrow hodinky umí?

Tyto chytré hodinky nabízí vše, co od nich očekáváte, a ještě mnohem více. Samozřejmostí jsou hlasové hovory, sledování vaší kondice, hudba, vlastní upozornění, připomenutí událostí, kalendář, předpověď počasí i propojení se sociálními sítěmi. Skvělou vychytávkou je také otočná 360 °HD kamera. Chytré hodinky zkrátka zcela mění způsob, jakým můžete smart zařízení používat.

https _s3-us-west-1.amazonaws.com_comingsoon-gogo_arrowgif-face

Chytré hodinky, které s vámi budou kdekoliv

Ať už cestujete po horách, za podnikáním nebo si vychutnáváte skvělé chvíle s přáteli ve vašem městě, chytré hodinky Arrow s vámi mohou být kdekoliv a kdykoliv. Jsou skvělým pomocníkem pro zachycení jedinečných okamžiků z vašeho života!

Kamera k zachycení skvělého videa

Na první pohled vypadají Arrow jako obyčejné hodinky. Vestavěná kamera vám však umožní mnohem více než jakékoliv jiné chytré hodinky. Můžete totiž pořizovat HD videa z jakéhokoliv směru.

https _s3-us-west-1.amazonaws.com_indiegogo-gifs_ArrowSmartwatchSpinningCrispy

Interní úložiště

Hodinky také nabízejí 8GB úložiště, které umožňuje ukládání fotografií a videí. Jejich majitelé proto nejsou závislí na svých mobilních telefonech nebo wifi.

Aplikace Arrow

Aplikace Arrow můžete upravovat ovládací prvky, měnit možnosti zobrazení hodin, nastavit předvolby, upozornění, kontrolovat svou kondici přes Arrow Fitness a mnohem více. Aplikace je kompatibilní se systémy Android a iOS.

eoyjxoee6dtdyuar9eam.svg

Úprava fotografií

V rámci Arrow můžete také upravovat fotografie a videa, a to přímo na chytrých hodinkách. Úpravy fotografií jsou snadné. Jednoduše vyberete fotografii nebo video a zvolíte jeden z 8 možných filtrů.

hwtuoqscd11woxtf3l6v.png

Navigace

Díky GPS můžete hodinky využívat také k navigaci. Není to skvělé? :-)

bplpz84006wxviznhukj

Kde a za kolik koupíte hodinky Arrow?

Chytré hodinky Arrow nyní můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu přímo na Indiegogo, a to za 149 USD, tedy cca 3 700 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

 

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru