ArmKeypad – rozšířená realita, která z vaší ruky vytvoří klávesnici

Japonský výrobce elektroniky NEC představil jedinečný mechanismus, který vám umožní psát přímo na vaší ruce pomocí rozšířené reality. Použití speciálních brýlí umožňuje vizualizaci klávesnice a smartwatch umožňují detekovat, jak rychle píšete.

Japonský výrobce elektroniky NEC představil jedinečný přístoj, který umožňuje psát přímo na vlastní ruku pomocí rozšířené reality. Vizualizaci klávesnice uživatelé docílí použitím speciálních brýlí a smartwatch detekují, jak rychle píšete.

Vytváření a vkládání dokumentů s volnýma rukama

ArmKeypad je navržen tak, aby zaměstnancům firem umožnil vytváření a vkládání dokumentů do databáze, aniž by u sebe museli nosit ipad nebo notebook. Zkrátka, bude možné vytvářet a ukládat dokumenty a přitom mít volné ruce.

2015-11-09_213306

ArmKeypad vytvoří pomocí speciálních brýlí klávesnici přímo na vaší ruce

Tvůrci ze společnosti NEC si myslí, že tato novinka by mohla mít využití v široké škále pracovních prostředí včetně zdravotnictví, výroby, správě dokumentů nebo bezpečnosti. NEC tvrdí, že ArmKeypad bude nabízen na trhu v roce 2016, cena zatím nebyla stanovena.

Zdroj: mashable

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru