AQUA ADS: Ekologická reklama, která vzniká vyčištěním špíny

Reklama je všude kolem nás. Projdeme-li se po městských ulicích, vidíme oblepené lampy, na zemi se válí papírky s reklamními sděleními, u silnic jsou obrovské billboardy, u obchodů blikají různé nápisy, abyste si jich všimli.Projekt AQUA ADS je revolucí v dnešní reklamě.

Pavel Jeřábek a David Petrbok se rozhodli dát firmám novou možnost originální, a přitom ekologicky absolutně nezávadné propagace. Jejich projekt AQUA ADS je ekologickou alternativou ke stávající venkovní reklamě. Reklama spočívá v tom, že je za pomoci vody přes ocelové šablony vyčištěna špína chodníku nebo jiného veřejného prostoru.

Takto vzniklá reklama neničí panorama města, není překážkou chodcům, ani domácím mazlíčkům a přesto si ji každý všimne. Po čase se reklama zase zašpiní a jednoduše zmizí. Bez jakéhokoliv odpadu ve formě papírků a dalších materiálů. Projekt si už na hithit.com získal 59 přispěvatelů a téměř 94 tisíc Kč. A aby také ne, odměny jsou velice lákavé. :-)

aquaad

zdroj/foto: hithit.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru