Dnes vyšlo 15 článků

Aprílový vtípek, který pokračuje. Masky Elona Muska jsou stále ke stažení

Aprílový vtípek, který pokračuje. Masky Elona Muska jsou stále ke stažení

První duben už je pár dní za námi, ale jeden z povedených vtípků je stále aktuální. Jaký? Můžete si stáhnout a následně vytisknout miliardáře Elona Muska v životní velikosti – CEO automobilky Tesla, projekt Space X a projekt podzemních tunelů The Boring Company. S nápadem přišli dva jeho zaměstnanci a vypadá to, že se jejich původní záměr naplnil. 

Jméno Elon Musk je diskutováno stále častěji a už se dostalo do povědomí široké veřejnosti. V Americe je Musk velmi známou osobností. Možná to je jeden z důvodů, proč Muskovi zaměstnanci zvolili práve Muskovu masku. Jistě v této akci sehrálo nemalou roli také podnikatelovo jméno. Zkrátka teď už bude mezi klasickými maskami na večírek přítomen také Elon. Autoři vtípku zřejmě ani nezamýšleli jeho dopad.

Elona Muska si můžete vytisknout ve své tiskárně. K dispozici není jen jeden typ Elona, ale hned čtyři různé masky s odlišnými výrazy. Vyberete si Elona, který se vám bude nejvíce líbit, vytisknete si ho na tvrdý papír, provlékněte gumičky, aby na vaší hlavě dobře držel, a pak už si jen užíváte život jako investor vesmírného startupu Space X. Masky jsou k mání zcela zdarma.

Snímek obrazovky 2018-04-03 v 19.21.37

Staňte se na chvíli stát miliardářem, který investuje do moderních technologií, jeho snem je život jako v sci-fi filmech, řídí automobilku Tesla a plánuje podnikat výlety na Mars. Vyzkoušejte si, jaké to je být Elonem Muskem, tedy alespoň mít jeho obličej, šablony k vytištění si můžete stále stáhnout. Nápad na aprílový vtípek pravděpodobně bude nějaký ten pátek fungovat.

Co na to Elon?

V aprílovém duchu přidal na svůj Twitter fotku, která nahrává spekulacím o bankrotu Tesly. Vypadá to, že má smysl pro humor a z podobných legrácek si nic nedělá.

Snímek obrazovky 2018-04-03 v 19.22.29

Zdroj, text/foto: elonmusk.co

Štítky: , ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru