Dnes vyšlo 15 článků

Aprílové žertíky v kanceláři. Znáte je?

Aprílové žertíky v kanceláři. Znáte je?

Na apríla je nutné být připravený. Nevíte, jaké podvody a žertíky si pro své kolegy připravit? Přinášíme hned několik tipů, ze kterých si určitě vyberete :-).

Možností, jak si vystřelit ze svých kolegů je spousta. Je ale třeba uvědomit si, že jde o akci ve jménu dobré zábavy. Pokud máte smysl pro humor a chcete být na dnešní den opravdu připravení, podívejte se na několik žertíků, se kterými se můžete na apríla setkat.

Selhání vašeho systému? Ne, jde jen o falešnou tapetu 🙂

desktop

Váš kolega si sedne k počítači, chce otevřít složku, kterou má na ploše, ale nic se neděje. Napálili jste ho totiž falešnou tapetou. Ale pozor, někteří kolegové můžou zpanikařit, proto je netrapte příliš dlouho :-).

Myš se sama pohybuje!

Zde se jedná o jeden z nejjednodušších, ale zároveň nejvíce obtěžujících triků. Výraz vašich kolegů, kteří sledují, jak nad pohyby své myši nemají kontrolu je k nezaplacení :-).Stačí jen najít kolegu, který používá stejnou myš jako vy, vložit USB své myši do jeho počítače, a pak už se jen pohybovat svou myší po jeho ploše.

mouse-160032_1280

Myš nefunguje ani po výměně baterií?

Toto je opravdu starý, ale stále velmi oblíbený trik. Váš kolega si bude myslet, že má v myši vybité baterie. Ale po jejich výměně zjistí, že myš stále nefunguje J. Trik spočívá v nepozorovaném nalepení průhledné pásky na optický senzor myši. Pak už jen čekat, až se kolega vrátí ke stolu a bude se snažit pracovat :-).

Chybějící obrazovka

BIZ CPT-COMPUTE 5 KRT

Tento žertík vyžaduje trochu více času a lepší vybavení, ale výsledek rozhodně stojí za to. Vyfoťte si jednoduše pozadí za monitorem a snažte se, aby pozadí hezky navazovalo. Vychytanou fotografii pak vložte kolegovi na obrazovku jako tapetu :-).

zdroj/foto: stuff.tv, instructables.com, pixabay.com, freedigitalphotos.net

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru