Apple zřejmě představí iPad 3 již začátkem března

Apple zřejmě představí iPad 3 již začátkem března

Společnost Apple představí budoucí generaci svého tabletu iPad 3 během prvního týdnu v březnu. Tuto informaci uvedli nejmenované zdroje pro portál AllThingsD.

Novému tabletu z dílen kalifornské společnosti Apple již mnoho výrobců „hodilo rukavici“ během veletrhu CES 2012, který se nedávno konal v Las Vegas, kde jsme byli svědky skutečné záplavy podobných tabletů. O budoucí generaci iPadu na internetu moc informací stále není. Apple udržuje jako vždy vše v tajnosti až do poslední chvíle. Z neoficiálních zpráv je zatím známých několik dílků skládačky, které ale vůbec nemusí být pravdivé.

Často se diskutuje o nasazení lepšího displeje s rozlišením 1536 x 2048 pixelů. Je také dokonce možné, že Apple představí menší verze iPadu. Počítá se také s výkonnější grafikou a procesorem. Nového designu se zřejmě v tomto případě nedočkáme a tablet zůstane takový, jaký ho známe.

Zdroj: AllThingsD

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru