Dnes vyšlo 15 článků

Apple za 3 měsíce vydělal víc, než Google v roce 2014

Když už víme, jak se Applu v posledních 3 měsících neuvěřitelně dařilo, máme tu možnost porovnat výsledky s dalšími technologickými giganty. Jak si Apple vedl oproti Samsungu se můžete dočíst zde. Další společností, se kterou se Apple může rovnat je Google. Jak titulek napovídá, Apple pomalu, ale jistě konkurenci utíká.

minimal-desktop-wallpaper-apple-logo-white

Apple za první čtvrtletí vygeneroval z prodeje zisky ve výši 74,6 miliard dolarů. Google vygeneroval oproti Applu 66 miliard dolarů, ale za celý rok 2014. Zdá se vám to neuvěřitelné? Jakmile jste fanda Googlu, musíte se s tím smířit. Toto je realita.

Kombinovaný příjem z čtvrtého čtvrtletí společností Microsoft, Google a Amazon dohromady byl 73,9 miliard dolarů. To je stále méně, než Apple vygeneroval ve stejném období. Stejně působivé, že? Jak je vidět, Apple roste mnohem rychleji, než konkurence.

Ještě stojí za zmínku, že Apple přichází na trh s novými Apple Watch a to už v dubnu. Takže další markantní změny jsou v dohlednu.

Číselné porovnání s konkurencí

  • Applu vzrostly tržby o 30% za čtvrtletí.
  • Microsoftu vzrostly o 8%
  • Amazonu o 15%
  • Googlu o 15%

Celý den bychom zde mohli obdivovat Apple s jeho výsledkami z posledního čtvrtletí. Je až k neuvěření, o jak mnoho se Applu daří víc, než zbytku technologického průmyslu.

zdroj: businessinsider.com

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru