Dnes vyšlo 15 článků

Apple Watch jsou za dveřmi! Na co se můžeme těšit?

Apple Watch jsou za dveřmi! Na co se můžeme těšit?

Apple Watch už budou za pár měsíců v prodeji! Žhavá novinka od amerického giganta bude v obchodech k mání od dubna a dle současného výkonného ředitele Applu Tima Cooka si od nich společnost slibuje hodně. Kupříkladu on sám tvrdí, že své Apple Watch používá každý den a už si téměř nedokáže představit život bez nich. Otázkou však stále zůstává výdrž baterie a cena produktu.

Hodinky budou samozřejmě ukazovat čas a to s největší možnou přesností s maximální odchylkou 50 milisekund. Standardem je automatické posunutí času pokud vstoupíte do jiného časového pásma. Hodinky budou dále nabízet kalendář, předpověď počasí nebo Apple pay.

Díky takzvanému Taptic Engine Vás hodinky upozorní na oznámení jemným ťuknutím do zápěstí. Dále budou Apple Watch sledovat vaše zdraví a fyzickou aktivitu. Například pro měření tepu v sobě obsahují fotodiody. Můžete tak mít přehled o některých procesech ve vašem těle.

Jak dlouho vydrží a kolik budou stát?

Nad těmito otázkami stále visí velký otazník. Podle neoficiálních informací by měli hodinky vydržet 19 hodin při běžném použití a 2 a půl hodiny aktivního používání. Apple Watch by měli startovat na 350 dolarech, ale pravděpodobně se bude cena odvíjet od úrovně a za lepší z nich budete muset do své kapsy logicky sáhnout hlouběji.

Vývoj po uvedení prodeje ukáže, zda si Apple upevní svou pozici na technologickém trhu či chytrými hodinkami udělal spíše krok vedle. 

Zdroj: Facebook.com, Forbes.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru