Apple Watch 2 budou mít GPS a větší baterii

Už jsou to téměř dva roky, co byly chytré hodinky Apple Watch uvedeny poprvé na trh. Ačkoliv se spekulovalo, že druhá verze bude představena na WWDC 2016, událost žádné aktualizace týkající se chytrých hodinek nepřinesla.

Nicméně Ming Chi-Kuo, analytik z KGI Securities, předpokládá, že by druhá verze hodinek Apple Watch přece jen měla spatřit světlo světa.

Apple-Watch-796x398

Apple Watch 2 budou vypadat stejně jako jejich předchůdce. Zdroj: The Next Web

Hodinky Apple Watch 2 by měly mít stejný design jako jejich předchůdce, ale navíc by měly být obohaceny o GPS a barometr pro lepší geolokační možnosti. A také by měly hodinky disponovat větší baterií pro lepší podporu nových komponentů, rychlejším 16nm procesorem od TSMC a lepší voděodolností.

Počátkem letošního roku se objevily také zvěsti o podpoře LTE. Analytik Ming Chi-Kuo očekává, že Apple Watch 2 dorazí až v roce 2017. A redesignu by se hodinky mohly dočkat až v roce 2018.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru