Dnes vyšlo 1 článků

Apple vítá bývalou hvězdu, která bude pracovat na vývoji Apple Car

Technologický gigant Apple údajně oslovil bývalého výkonného ředitele jménem Bob Mansfield, aby se podílel na vývoji Apple Car. Pravděpodobně jste o tomto muži nikdy neslyšeli, přestože představoval poměrně důležitý článek společnosti, neboť stál v čele všech velkých projektů jako iMac, MacBook Air, iPad či Apple Watch.

Bob Mansfield nastoupil do společnosti Apple v roce 1999 na pozici vedoucího pro hardwarové záležitosti. Ale vypracoval se až na místo Senior Vice President of Hardware Engineering, přičemž měl pod svými křídly velké projekty. Ačkoliv z aktivní funkce odešel v roce 2012, zůstal stále jako poradce.

iu-3

Bob Mansfield, Zdroj: The Next Web

Podílel se především na vývoji MacBooku Air, iMacu a iPadu. Z pozice poradce ovlivňoval ještě vývoj projektu Apple Watch. Nicméně po jeho dokončení odešel do důchodu.

Bob Mansfield ví, jak společnost Apple pracuje, a ví, jak přivést ambiciózní projekty do úplného konce. A to jsou pravděpodobně hlavní důvody, proč se společnost rozhodla tohoto člověka opět oslovit, tentokrát ve spojení s vývojem projektu s pracovním názvem „Titan“ (Apple Car).

Vydání Apple Car se přesouvá z roku 2020 na rok 2021. Nikdo však netuší, zda jsou nějaké problémy s vývojem, protože společnost odmítla cokoliv ve spojení s projektem Titan komentovat.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru