Apple vám vymění iPhone za Android

Na 9to5mac se minulý týden objevila zpráva o tom, že Apple ve snaze zvýšit prodej iPhonů brzy představí nový zajímavý program. Mělo by jít o to, že bude za Android a BlackBerry zařízení dávat dárkové poukázky, za které si pak budete moct koupit nový iPhone.

Bohužel se doposud neobjevily žádné jiné zdroje, které by informaci potvrdily, takže těžko říct, zda je vůbec pravdivá. Bylo by to ale hezké, ne?

Jak by to fungovalo?

Vize je taková, že byste přišli do Apple Storu s Android nebo BlackBerry zařízením a ukázali byste ho zaměstnanci Applu. Ten by ho nacenil (podle toho, o jaký model jde, jak je starý, v jakém je stavu, …) a dal vám za něj peníze formou dárkové poukázky, kterou byste následně použili na koupi iPhonu. V Apple Storu by vám navíc pomohli s přenesením kontaktů do nového telefonu.

Možná jste zaznamenali, že v polovině roku 2013 začal fungovat podobný program. Apple dával za použitý iPhone 4S poukázku v hodnotě 900 Kč na nákup novějšího modelu. Jenže necelá tisícovka není zrovna moc s ohledem na to, kolik stojí nový iPhone. Podle toho si také můžeme snadno udělat představu, že by Apple zřejmě nedával tisíce ani za Android zařízení.

iphone6_apple_cz

Sleva tisíc korun iPhone asi stejně neudělá o moc dostupnější. Ani dva tisíce by moc nepomohly

A ještě jednu špatnou zprávu máme. Pokud by k tomu nakonec opravdu došlo, je dost možné, že v České republice tenhle program stejně fungovat nebude.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru