[Aktualizováno] Apple v New Yorku plánuje důležitou tiskovou konferenci

[Aktualizováno] Apple v New Yorku plánuje důležitou tiskovou konferenci

Aktualizováno: Tyto informace se potvrdily. Apple rozeslal novinářům pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat 19. ledna. Na této konferenci se nedočkáme žádných technických novinek, ale Apple na pozvánce uvádí, že se bude jednat o vzdělání.

Americký počítačový gigant Apple plánuje podle mnoha zdrojů velkou tiskovou konferenci. Tato událost se však nemá týkat představení nového tabletu iPad 3, který bude podle očekávání uveden v průběhu tohoto roku. Nepotvrdili se také spekulace, že by Apple mohl představit nový produkt – hlasem ovládanou televizi.

Podle dostupných informací se konference bude týkat především internetových služeb zahrnujících App Store, iTunes Store, iBook Store a taktéž iCloud či iAd. Potvrzuje to zejména účast víceprezidenta internetového softwaru a služeb firmy Apple Eddyho Cua.

Právě Cue sehrál důležitou úlohu při vytváření App Store v roce 2008, či iTunes Music Store v roce 2003. Společnost Apple odmítla poskytnout konkrétnější informace a situaci nijak nekomentoval. Firma drží tradičně všechny informace v tajnosti. Není tak vyloučené, že se bude konference zabývat něčím úplně jiným.

Zdroj: AllThingsD.com 

Originální zpráva je ze 4. ledna 2011.

Štítky:

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru