Dnes vyšlo 1 článků

Apple v březnu představí iPhone 5se se zahnutým sklem a funkcemi z iPhonu 6s!

Nový iPhone, který by měla společnost Apple letos představit letos v březnu by se měl jmenovat iPhone 5se. Zkrátka se by tak mohla znamenat zkrácený název slova ,,special edition“. Ve výsledku by mělo jít o iPhone, který nabídne design iPhonu 5s s funkcemi nejnovějších iPhonu 6/6s.

Nový model iPhonu by měl uživatelům nabídnout zahnutésklo, 8 megapixelový zadní a 1,2 megapixelový přední fotoaparát, podporu pro autofocus při natáčení videa a větší panoramata, barometr pro určování nadmořské výšky, NFC čip pro platbys Apple Play, procesor A9 s konprocesorem M8 z iPhonu 6, Bluetooth 4.2, VoLTE a Wi-Fi 802.11ac a dostupný by měl být v barvách Silver, Space Gray, Gold a Rose Gold.

Cena se bude pohybovat kolem 500 dolarů

iPhone 5se by měl nabídnout funkce a parametry, které by se dokázali vyrovnat nejnovějším modelům, přitom by však neměl konkurovat iPhonu 6s. Z tohoto také vyplývá cena, která by se měla pohybovat kolem 500 dolarů, což je v přepočtu cca 12 200 korun. iPhone 5se by se tak měl prodávat o 150 dolarů levněji, než iPhone 6s s pamětí 16 GB.

Screenshot_1

Společnost Apple jasně ukázala, že dokáže nabídnout 1,5 roku staré součástky v 2,5 roku starém těle za cenu některých nejnovějších vlajkových lodí se systémem Android.  Ovšem nesmíme zapomenout na to, že představení iPhonu 5c nedopadlo úplně podle představ. Bude tedy zajímavé sledovat, jak to nakonec s nový iPhonem 5se dopadne.

Zdroj: Startitup

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru