Apple rozšířila svůj seznam výhrad k Samsungu

Společnost Apple se nechce spokojit s jedním vítězstvím a pokračuje v útoku na společnost Samsung. Do seznamu mobilních zařízení, která mají porušovat patenty, nyní doplnila také nejnovější model Galaxy SIII.

Na základě vítězství u prvoinstančního soudu v Kalfornii dostala společnost Samsung pokutu kolem 1 miliardy dolarů. Následné škody mohou být pro Samsung mnohem horší. Apple nyní podává návrhy na úplný zákaz prodeje mnoha telefonů. Doposud se spokojila se staršími modely, ale nyní chce zakázat i nejnovější provedení nebo modely. Pokud by se podařilo zakázat Galaxy SIII, mohly by škody dosáhnout desítek miliard dolarů.

Apple tedy žádá o zákaz prodeje těchto zařízení: Galaxy S III, Verizon Galaxy S III, Galaxy Note, Galaxy S II Skyrocket, Galaxy S II Epic 4G Touch, Galaxy S II, Galaxy S II T-Mobile, Galaxy S II AT&T, Galaxy Nexus, Illusion, Captivate Glide, Exhibit II 4G, Stratosphere, Transform Ultra, Admire, Conquer 4G, Dart smartphones, Galaxy Player 4.0, Galaxy Player 5.0, Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab 7.0 Plus a Galaxy Tab 8.9.

Zdroj: ZD Net

Komentáře

Nahoru