Dnes vyšlo 15 článků

Apple rozdává 150 vstupenek na WWDC 2013 studentům developerům

Apple rozdává 150 vstupenek na WWDC 2013 studentům developerům

Apple nabízí nejlepším 150 studentům jedinečnou šanci vyhrát volnou vstupenku na WWDC 20113, předvést své kódovací schopnosti a naučit se nové věci.

WWDC je zkratka z WorldWide Developers Conference, jedná se o prestižní vývojářskou konferenci Apple. Ta se bude konat od 10. do 14. června v San Franciscu, měly by zde být pravděpodobně představeny nové operační systémy OS X a iOS.

„Chceme ocenit kreativní, talentované studentské vývojáře možností zúčastnit se letošní konference WWDC 2013 v rámci studentského stipendia,“ uvádí Apple na svých stránkách pro vývojáře.

Podmínky

Abyste byli schopni vyhrát lístek na WWDC 2013 zdarma, musíte být studenti, musí vám být nejméně 13 let a musíte být registrovaný Apple Developer.

„Budete muset předložit doklad o zápisu z vaší školy, když budete chtít přihlásit svoji aplikaci,“ říká Apple.

Jak na to

K výhře lístku byste tedy potřebovali vytvořit zajímavou aplikaci, která Applu padne do oka, ale zároveň by musela splňovat několik přísných pravidel. To není žádné překvapení vzhledem k tomu, jak své aplikace kontroluje App Store.

„Použijte svoji kreativitu a kódovací schopnosti k vytvoření aplikace, která nás na vás upozorní,“ pokračuje Apple.

„Vaše aplikace by měla zdůraznit vývojové projekty, na kterých jste pracovali, vzdělávací a profesní zázemí, technické dovednosti a zájmy.“

Časový limit

Student vývojář bude muset předložit svoji žádost od 29.4.2013 do 2.5.2013.

„Návrhy budou posuzovány podle technických parametrů, tvořivosti myšlenek vyjádřených v aplikaci a otázek kompozice a technické zkušenosti,“ dodává společnost.

Motivace je to rozhodně pěkná, ale dostat se mezi 150 nejlepších z celého světa jistě není jednoduché…

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru