Dnes vyšlo 15 článků

Apple prodal za čtyři dny tři miliony nových iPadů

Apple prodal za čtyři dny tři miliony nových iPadů

Společnost Apple prostřednictvím tiskové zprávy oznámila, že od minulého pátku, 16. března, prodala už tři miliony iPadů. Jde o nejúspěšnější start prodeje iPadů v historii společnosti.

„Nový iPad je trhák a se třemi miliony prodaných kusů je to do teď nejlepší start prodeje iPadů,“ uvedl Philip Schiller, víceprezident pro celosvětový marketing. Pro porovnání, firmě do dnešního dne trvalo prodat milión kusů první generace za 28 dní, dva milióny za méně než 60 dní a tři milióny se prodali už za 80 dní.

Za velkým úspěchem bude pravděpodobně i skutečnost, že nový iPad se najednou začne prodávat kromě USA i v dalších devíti zemích. První a druhá generace tabletu se v prvních dnech prodávala jen ve Spojených státech. Tento pátek (23. června) se začne iPad prodávat i v dalších zemích včetně České Republiky.

Zdroj: Apple.com

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru