Apple připravuje tenčí MacBook Pro s ovládacím OLED panelem a Touch ID

Odborníci včetně renomovaného analytika jménem Ming-Chi Kuo předpokládají, že kalifornský gigant koncem roku představí přepracovaný MacBook Pro. Analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že připravované zařízení převezme „tenčí a lehčí“ design od 12palcového MacBooku. A neměla by chybět ani podpora technologie Touch ID anebo nový OLED dotykový panel nad klávesnicí.

V průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku by měla společnost Apple oficiálně představit 13palcový a 15palcový MacBook Pro.

macbook-pro-698720_1280

Apple chystá nové modely MacBook Pro.

OLED dotykový panel by měl nahradit funkční tlačítka na ovládání zvuku, jasu a dalších funkcí, které se nachází v horní části klávesnice. A zároveň by měl nový MacBook Pro podporovat USB-C pro biometrické zabezpečení prostřednictvím senzoru na čítání otisků prstů a sloty Thunderbolt 3.

OLED panel, který by měl nahradit hardwarové klávesy v horní části klávesnice, by mohl umožnit využití více způsoby. Zobrazovat by mohl například notifikace o přicházejícím e-mailu anebo zprávě na Facebooku.

Ačkoliv se jedná o poměrně důvěryhodné informace, měli byste je brát s menší rezervou. I mistr tesař se někdy utne, a tak se i analytik Ming-Chi Kuo může v něčem splést.

Zdroj / Foto: 9TO5Mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru