Apple připravuje dokonce 2 nové iPhony

Apple připravuje dokonce 2 nové iPhony

Apple údajně nařídil svým asijským výrobcům, aby se připravili na výrobu příští generace iPhonů s výrobní kapacitou stanovenou na 20 milionů kusů za měsíc.

Zdroje z Tchaj-wanu tvrdí, že Apple plánuje ve třetím čtvrtletí roku 2013 představit dva nové modely iPhonu, ale mohl by to odhalit už během června na konferenci WWDC.

„Dva nové iPhony, které mají být odhaleny nejdříve v červnu, budou zahrnovat revidovanou verzi iPhone 5 a levný model iPhonu, který bude v hardwarových specifikacích srovnatelný s iPhone 4S, ale bude mít horší displej a procesor,“ uvádí zdroje ve zprávě.

V minulosti byla WWDC konference vždy hlavní událostí, kde Apple odhaloval nové iPhony, tak není nic překvapivého, že letos tomu tak pravděpodobně opět bude.

Takhle by měl vypadat levný plastový iPhone.

Stejné zdroje uvedly, že „dodávky nových iPhonů by měly být zahájeny na konci června a vrcholu by měly dosáhnout v srpnu až září“ se 100-120 miliony kusů, které mají být dodávány ve druhé polovině roku.

Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook tvrdí, že všechna očekávání (pokud jde o nové produkty) se projeví na podzim roku 2013. Zatímco bylo potvrzeno již konkrétní datum Worldwide Developers Conference, nebylo prozrazeno nic o tom, jaké výrobky budou představeny.

Očekává se však, že WWDC přinese iOS7 a OS X 10.9. Nový iOS7 by však dával větší smysl na novém hardwaru (především větším displeji), tak je docela možné, že bude Apple chtít tento software vypustit s novým modelem iPhonu.

Komentáře

Nahoru