Dnes vyšlo 15 článků

Apple představuje novinku: Apple Pay Later

Apple nedávno oznámil novou funkci své platební služby Apple Pay – Apple Pay Later. Tato funkce umožňuje uživatelům nakupovat zboží nebo služby a platit za ně později, tedy „na splátky“.

Apple Pay Later bude fungovat tak, že uživatelé budou moci vybrat si, zda chtějí zaplatit za nákup v jednom splátkovém období nebo v několika menších splátkách. Pokud si uživatelé vyberou možnost několika menších splátek, budou muset platit úroky. Tyto úroky budou pravděpodobně záviset na délce splácení a výši nákupu.

Tato funkce bude součástí služby Apple Pay, takže uživatelé ji budou moci používat v obchodech, které již přijímají Apple Pay. Uživatelé budou moci použít svou platební kartu uloženou v Apple Pay pro nákup zboží nebo služeb a následně si vybrat, zda chtějí platit okamžitě nebo na splátky.

Apple Pay Later se také bude integrovat s aplikací Wallet, což uživatelům umožní jednoduše sledovat své nákupy a platby. Uživatelé budou moci sledovat, kolik peněz si půjčili, kolik zaplatili a kolik zbývá splatit. Také budou moci nastavit si připomínky, aby nezapomněli na své splátky.

Tuto funkci bude Apple nabízet ve spolupráci s bankami, takže zatím není jasné, které banky ji budou nabízet a v kterých zemích bude k dispozici. Nicméně, Apple Pay je již k dispozici v mnoha zemích a spolupracuje s řadou bank, takže je pravděpodobné, že Apple Pay Later bude k dispozici v mnoha zemích po celém světě.

Závěrem lze říci, že nová funkce Apple Pay Later je zajímavým rozšířením platební služby Apple Pay, která uživatelům umožní nakupovat zboží a služby a platit za ně později. Tato funkce bude integrována s aplikací Wallet, takže uživatelé budou moci jednoduše sledovat své nákupy a platby. Bude zajímavé sledovat, jak se bude tato funkce osvědčovat a jaké budou mít uživatelé zkušenosti s placením na splátky pomocí Apple Pay Later.

 

Zdroj, foto: apple.com

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru