Apple představí MacBooky ve čtvrtek 27. října

Společnost Apple představí ve čtvrtek 27. října 2016 nové MacBooky a Macy. O této skutečnosti informoval server Re/Code, který získal informace od spolehlivých zdrojů. Technologický gigant údajně nebude konferenci pořádat tradičně v San Franciscu, ale přímo v místě svého sídla. A možná tak akce proběhne v samotném kampusu společnosti, konkrétně v konferenčním centru Town Hall.

Očekávaný MacBook Pro by měl mít vedle tenčího těla také klávesnici s nižším zdvihem a OLED dotykový panel s funkčními klávesami a podporou Touch ID. MacBook Pro by už neměl disponovat HDMI portem, běžnými USB-A porty a sloty na SD karty. Také zmizí MagSafe. A namísto toho bude přístroj vybaven čtyřmi USB-C porty podporující USB 3.1 a Thunderbolt 3.

home-office-336378_1280

Zdroj: Pixabay

Apple by měl uvést také 13palcový MacBook Air s USB-C porty podporující Thunderbolt 3. Aktualizace se dotknou i modelů Mac Pro, Mac mini a iMac. A zároveň by se měl zastavit prodej 11palcového MacBooku Air, jehož místo na pultech obchodů nahradí 12palcový Retina MacBook s výrazně vyšší pořizovací cenou.

Jestliže kalifornský velikán skutečně plánuje konferenci na 27. října 2016, do konce tohoto týdne by měl rozeslat oficiální pozvánky.

Zdroj: Re/Code

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru