Dnes vyšlo 1 článků

Apple oznámí, co udělá se svými penězi

Apple oznámí, co udělá se svými penězi

Společnosti Apple se finančně velmi daří, proto není divu, že disponuje nemalým kapitálem vhodným pro rozsáhlé investování. Společnost na včerejší den svolala konferenční hovor, přes který měla akcionářům přiblížit, co bude dělat se svými 100 miliardami dolarů.

Na tomto hovoru měl být přítomný CEO Apple Tim Cook a Peter Oppenheimer, finanční ředitel společnosti. Podle některých analytiků z Wall Street se očekávalo, že Apple by měl vrátit nějakou část peněz zpět akcionářům. Momentálně tyto informace nejsou veřejně potvrzené.

Neví se ale, co udělá Apple se zbytkem peněz. Objevili se však spekulace, že Apple se chce zbavit závislosti na operátorech. Měl by je nahradit vlastním satelitním internetem s pokrytím celého světa. O výsledku hovoru vás budeme informovat.

Zdroj: Apple.com

Štítky: ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru