Dnes vyšlo 15 článků

Apple opět pokořil rekordy v předobjednávkách nového iPhonu, kolik se už prodalo?

Apple již před lety obsadil pomyslný trůn trhu s chytrými telefony. A to, že si své místo po právu zaslouží, ukazuje i v nových statistikách předobjedávek nového iPhone 6s a 6s Plus. Můžeme už dopředu říci, že Apple opět pokořil další rekord!

Apple není jen nejslavnější firma, která produkuje ty nejlepší chytré technologie. Je to především fabrika na zázraky. To, co na svých keynotech představují stojí opravdu za to. Po těch letech jsme si i zvykli, že stačí jen jeden  víkend k tomu, aby ohromil celý svět.

Znovu-pokoření rekordu

Před několika dny proto vydali vyjádření, ve kterém zmínili počet předobjednávek nového iPhone 6s /6s Plus. Jen za první víkend se předprodalo neuvěřitelných 12-13 milionů kusů nových smartphonů. Což je absolutní pokoření rekordu z minulého roku, kdy se po 24 hodinách předobjednávky vyšlhaly na 4 miliony. Teď to zase trumfli!

Samozřejmostí je, že se Apple musí trošku veřejnosti pochlubit za svůj neuvěřitelný úspěch. A to i přes to, že zákazníci dostanou své iPhony až 25. září, potřebují prostě a jistě dokázat svou sílu na trhu a říct investorům, že si stále zaslouží jejich přízeň.

Předobjednávky v Číně

Pro kalifornskou společnost je tento rok i v něčem klíčový, poprvé spustili předobjednávky i v Číně. Původně odhadovali přes 13 milionů předobjednávek, ale bohužel, nezadařilo se. Číslo prodaných zařízení se nevyšplhalo ani přes 3 miliony kusů.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru