Apple oficiálně prodal 1 miliardu iPhonů

iphone-676726_1280

Apple prodal miliardu iPhonů. Zdroj: Pixabay

Při příležitosti setkání zaměstnanců Tim Cook, CEO společnosti Apple, oznámil, že společnost prodala už více než jednu miliardu iPhonů.

„iPhone se stal jedním z nejdůležitějších, svět měnících a úspěšných produktů v historii. Stal se více než jen stálým společníkem. iPhone je skutečně nezbytnou součástí našeho každodenního života a umožňuje nám dělat spoustu věcí, které během dne děláme. Minulý týden jsme překonali další významný milník, když jsme prodali miliardtý iPhone. Nikdy jsme si nestanovovali cíl, aby se prodalo co nejvíce, ale stanovovali jsme si cíl, abychom prodávali nejlepší produkty. Za Apple děkuji všem za pomoc měnit svět každý den,“ zní příspěvek na blogu společnosti.

Kalifornský gigant tím překonal významný milník.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru