Dnes vyšlo 1 článků

Apple nadělil svým zaměstnancům vánoční dárky

Technologický gigant Apple je ke svým zaměstnancům každé Vánoce štědrý. V předchozích letech se zaměstnanci těšili z batohů s logem nakousnutého jablíčka. Kdežto v letošním roce jim Ježíšek, respektive Santa Claus, nadělil hned dva vánoční dárky. A jsou mnohem zajímavější.  

V technologické společnosti Apple měli zaměstnanci Vánoce o několik dní dříve. Už si rozbalili dárky od svého zaměstnavatele, který jim letošní Vánoce zpříjemnil černými a červenými sluchátky do uší Beats by Dr. Dre urBeats. Hodnota takového dárku by se v České republice vyšplhala na 2 500 Kč. Ruku na srdce, který zaměstnavatel by tak drahý vánoční dárek svým pracovníkům objednal?!

apple beats

Krabička s poděkováním za rok 2015

Ačkoliv byli zaměstnanci příjemně překvapení už ze sluchátek, ještě si „rozbalovali“ druhý dárek. Eddy Cue, pod jehož křídly jsou služby spojené s iTunes, oznámil, že každý pracovník společnosti dostane předplatné Apple Music na devět měsíců zdarma. Každý zaměstnanec tak ušetří 90 dolarů (cca 2 200 Kč).

A co jste od svého zaměstnavatele dostali vy?

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru