Apple Music: na 2 měsíce zdarma

Apple Music: na 2 měsíce zdarma

Stahování hudby už odzvonilo a většina mladých lidí si na svých smartphonech pouští hudbu online. Nejpopulárnější je Apple Music a Spotify, co používáte vy?

Stahování hudby je často zdlouhavé a skladby se nám brzo ohrají a můžeme začít stahovat nový playlist na novo. V dnešní době se používají aplikace jako je Apple Music či Spotify. Tyto streamy jsou největšími konkurenty na trhu. Jejich služby jsou sice zpoplatněné, ale i tak nabízejí službu, za kterou jsou lidé ochotni platit.

19398572_10207019778093062_257879995_n

Apple Music vs. Spotify

Mezi sebou se předhánějí. Apple Music je, jak je známo, americké. Spotify pochází od švédských vývojářů. Poskytují stejné služby a liší se jen grafickým provedením. Dalším rozdílem je pak zveřejňování skladeb na trh. To záleží na domluvě s interpretem skladby, které aplikaci dá právo na dřívější zveřejnění.

Zákazníky si musejí předcházet, a tak se každý snaží, aby měl dohodu s co nejvíce interprety. Na prvním místě při rozhodování, do čeho peníze investuji, by měla být kvalita. Bohužel u většiny lidí je pravda taková, že se rozhoduje právě výše finančního budgetu. Tuto zákonitost dříve odhalila společnost Apple. Přesto, že má předražené produkty, rozhodla se polevit na ceně hudby.

19427883_10207019778053061_2125116524_n

Nyní si streamy kupujeme na jeden měsíc. Nově si však budeme moci zakoupit roční službu. Nemusíte se děsit velké částky vydané najednou. Ve výsledku vám služba ušetří až 25 korun měsíčně. Tzn. že dva měsíce budete mít zcela zdarma. Má to jeden háček a to takový, že roční předplatné je možné pouze pro nynější zákazníky. Pokud chcete Apple Music užívat až teď, musíte zpočátku platit službu za měsíc.

Jestli-že jste odpůrcem placení za aplikace a hudba pro vás není výjimkou, hudbu si nadále stahujte. Doba jde kupředu a paměti v telefonu také není nazbyt. Alespoň za zkoušku streamování hudby stojí. Každý si chceme ulehčit život

Zdroj, text/foto: czechcrunch.cz, instagram 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru