Apple má problém, iPhone 6s se razantně přehřívá!

Dlouho očekávaný iPhone 6s už je v prodeji a má již spoustu nových majitelů. Nicméně, i když jsou většinou uživatelé s novým iPhonem velmi spokojeni, někteří z nich začínají hlásit problém s přehříváním zařízení.

Dlouho očekávaný iPhone už je na trhu a prodáno bylo až rekordní množství kusů. Uživatelé jsou z nového iPhonu doslova nadšení, nicméně, někteří z nich hlásí problém s přehříváním zařízení.

21751959271_cb94ffbc1d_z

Nový iPhone 6s má problém s přehříváním

iPhone dosahuje v některých případech teploty kolem 40 °C. Teplota samotná by nemusela být nutně problémem. iPhone 6s však omezuje při přehřátí využívání některých funkcí, jako je například zapnutí blesku při fotografování. Při přehřátí se totiž objeví chybové hlášení, že blesk nemůže být spuštěn, dokud nebude zařízení zchlazeno. Je tedy nutné čekat a fotografii v konkrétní okamžik zkrátka na novém iPhonu nepořídíte.

2015-10-02_205243

Chybová hláška, která naznačuje, že je něco v nepořádku

Chybové hlášení

Někteří uživatelé k problému s přehříváním zařízení dodali, že se telefon přehřívá zejména ve chvíli, kdy stahují hudbu z iCloud knihovny nebo instalují aplikace. Zatím není jasné, kolika kusů se tento problém týká a zda jej bude možné jednoduše odstranit. Jakmile budemě vědět více informací, rádi se s vámi o ně podělíme v dalším článku.

Zdroj/foto: techtimes, flickr, thehype

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru