Apple má představit nový nástroj na publikování elektronických knih

Apple má představit nový nástroj na publikování elektronických knih

Některé zdroje z prostředí Apple blíže přiblížili, co by měla společnost ve čtvrtek na své tiskové konferenci  zaměřené na vzdělání představit.

Podle zdroje MacRumors by mělo jít o jednoduchý nástroj nebo aplikaci, která by autorům a vydavatelstvím umožnila vytváření a publikování elektronických knih. Přitom má jít o velmi jednoduchý proces jako například vytvoření písničky v softwaru GarageBand, který je také od společnosti Apple.

Kromě jiného má také Apple představit podporu pro oblíbený formát ePub 3 a doufá, že tím ulehčí vydavatelstvím tvorbu interaktivních elektronických knih. Podle některých informací měl na tomto projektu několik let pracovat dokonce i samotný Steve Jobs.

O konferenci jsme Vás již informovali zde.

Tisková konference společnosti Apple se bude konat tento čtvrtek 19. února v New Yorku a klíčovou postavou na této události má být víceprezident Apple, Eddy Cue.

Zdroj: MacRumors

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru