Dnes vyšlo 1 článků

Apple je nejekologičtější technologickou společností na světě

Greenpeace označil společnost Apple jako nejšetrnější k životnímu prostředí ze všech technologických společností na světě. Tento titul kalifornský gigant získal už třetí rok za sebou, neboť využívá obnovitelné zdroje energie a recykluje své produkty. 

Apple získal 83% hodnocení na indexu čisté energie a byl ohodnocen známkou A. V dílčích kategoriích si vedl dobře, přičemž ve čtyřech kategoriích získal známku A a v jedné kategorii získal známku B. Hned za jablíčkovou firmou se umístily společnosti Facebook a Google, které se také zabývají otázkou ekologie. Apple byl chválen i za to, že se snaží jít příkladem. Velké továrny v Číně už neprodukují téměř žádný odpad a využívají energii především z obnovitelných zdrojů.

greenpeace

Zdroj: 9TO5Mac

Zdroj: 9TO5Mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru