Dnes vyšlo 15 článků

Apple je jako Hitler, říká čínský CEO společnosti LeTV

Výrobci smartphonů s Androidem měli vždy tak trochu tendenci zpochybňovat iOS a utahovat si z něj. V Číně nedávno vznikla kampaň, za kterou stojí společnost LeTV. CEO společnosti a miliardář Jia Yueting na svém profilu v rámci sociální sítě Weibo zveřejnil obrázek, kde je systém Applu přirovnáván k nacismu. Místo hákového kříže je na obleku postavičky znázorňující Adolfa Hitlera vyobrazeno logo společnosti Apple.

CEO čínské společnosti LeTV, Jia Yueting, na svém profilu zveřejnil obrázek, kde přirovnává systém Applu k Hitlerovi. Postavička představující Adolfa Hitlera má na oblečení místo znaku hákového kříže vyobrazeno logo společnosti Apple. 

Reklama na smartphone LeTV X900

Tato reklamní kampaň vznikla při příležitosti prvního smartphonu, který dotyčná čínská společnost LeTV uvádí na trh. Velmi agresivní reklama na smartphone s názvem LeTV X900, která se objevila na sociální síti Weibo se nebála Apple přirovnat k novodobému nacismu. Vojevůdce v reklamě hajluje a nad dveřmi, které představují smartphone je nápis “svoboda versus tyranie”.

hi_res_apple_hitler_full.0

Zmíněný text v horní části plakátu porovnává systémy Android a iOS  – „Svoboda versus arogance a tyranie“. Tato kampaň má poukázat na fakt, že Apple potlačuje inovace a poškozuje zájmy uživatelů, zatímco v rámci systému Android je vše dovoleno.

zdroj: theverge.com foto: pixabay.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru