Apple iPhone 7 by mohl být zcela vodotěsný

V minulém týdnu získala společnost Apple patent, který silně naznačuje, že očekávaný iPhone 7 by mohl být zcela vodotěsný. Patent nastiňuje systém pro vyvážení barev při záběrech pod vodou, a proto můžeme předpokládat, že pokud Apple pracuje na technologii fotografování pod vodou, potom by mohly být telefony samy o sobě vodotěsné.

Nicméně patent neprozradil příliš informací o tom, jaké zařízení bude sloužit k focení pod vodou. Ale mohli bychom předpokládat, že se to bude týkat mobilních telefonů. To však Apple výslovně neuvádí.

iphone-1067983_1280

iPhone 7 by mohl být vodotěsný. Zdroj: Pixabay

Apple nemá zatím žádné produkty, které by byly vodotěsné, ale některé zdroje prozrazují, že iPhone by mohl být použitelný pod vodou bez poškození. Této spekulaci nahrávají i další okolnosti, které byly doposud zjištěné, například absence standardního konektoru pro sluchátka. Přes klasický konektor pro sluchátka by mohla prosakovat voda do telefonu, a tak by dávalo smysl, proč jej společnost Apple odebrala.

iphone-7-waterproof-002

Patent, Zdroj: High Snobiety

Společnost Apple odmítla komentovat své plány.

Zdroj: High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru