Apple iPhone 11 Pro: funkce fotoaparátu jsou předváděny na psovi

Apple iPhone 11 Pro: funkce fotoaparátu jsou předváděny na psovi

Apple vydal dvě nové reklamy na iPhone 11 Pro. V obou reklamách je na nový iPhone házeno spoustu random předmětů. 

První reklama se zaměřuje pouze na to, jak odolný iPhone 11 Pro je. Ve vysokorychlostním větrném tunelu jsou na něj házeny každodenní předměty. Nejdříve hračky pro děti a potraviny, žádný předmět se nezdá být dostatečně těžký, aby poškodil telefon. Postupně předměty začnou přitvrzovat a na iPhone je házen kartáč na vlasy či kostky ledu. Žádný předmět samozřejmě na iPhone 11 Pro nezanechá žádný šrám. Aby toho nebylo málo, na telefon je hozen svatební dort – samozřejmě se pak lehce očistí.

Druhá reklama se zaměřuje na to, čeho je systém tří objektivů v telefonu schopen. Tři objektivy vedle sebe zrovna oku nelichotí, alespoň to není běžné u konkurentů. Předhánějí se v dokonalejším fotoaparátu. V reklamě se snaží Apple zapůsobit tím, co jejich fotoaparát dovede. Iphone 11 Pro fotí zlatého retrívra se všemi funkcemi fotoaparátu.

Tato reklama informuje diváky o rozdílech mezi různými objektivy iPhone 11 Pro (teleobjektiv, standardní, ultraširoký úhel). Nejzajímavější je však Noční režim a výsledky v reklamě vypadají mnohem působivěji než v demo verzi, které Apple ukázal na Keynote.

Smartphone iPhone 11 Pro je nyní k dispozici na předobjednávku a bude v obchodech od 20. září.

Zdroj, foto: theverge.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru