Apple hledá designéra pro revoluci v online nakupování

Apple hledá designéra pro revoluci v online nakupování

„Hledáme designéra, který je připraven definovat budoucnost nakupování napříč všemi platformami. Vaši práci uvidí miliony lidí, kteří navštíví Apple.com a Apple Online store.,“ píše se ve včera uveřejněném pracovním inzerátu na stránkách Apple.

I když již odešel Steve Jobs, v Apple stále ohledně nápadů a vizí neexistují žádné hranice. Online obchod společnosti hledá designéra pro práci s online nakupováním na různých platformách, včetně webu, mobilního webu a iOS aplikací.

Apple chce někoho, kdo má v této oblasti velké zkušenosti. Tato osoba bude pracovat s firemními designovými manažery na vytvoření a spuštění vizuálního designu pro daný projekt.

„Ideálním kandidátem je ten, kdo umí geniálně řešit problémy, rychle se učit, umí vypnout své síly, musí být komunikativní a mít vášeň pro skvělý design,“ dodává Apple.

Pokud by Apple vybral právě vás, museli byste také možná být v dobré fyzické kondici. Strávili byste hodně času chůzí mezi kancelářemi a inženýrskými týmy.

Stručně řečeno, Apple chce někoho, kdo nenechává žádný prostor chybám a jeho/její práce je bezchybná. To jen dokazuje, jak důležitou součástí podnikání se pro Apple stal online obchod.

Pokud máte zájem pracovat v Apple, informujte se zde.

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru