Dnes vyšlo 1 článků

Apple do své reklamy možná ukryl iWatch

Všimli jste si? Apple zřejmě ve své reklamě ukázal iWatch!

iwatch-maybe

Jak můžete vidět na obrázku výše a na videu níže, muž  v reklamě nosí nějaké elektronické hodinky na pravém zápěstí. A rozhodně to nejsou chytré hodiny Pebble, který mají více obdélníkový tvar.

Možná že se nás v reklamě snaží ukolébat uklidňující klavírní hudbou, živými efekty a pozitivními projevy na tváři lidí vystupujících v reklamě. No a zatímco tito lidé používají Apple produkty pro poslech hudby, na krátký okamžik se v reklamě nenápadně jako dávka podprahové sugesce objeví iWatch. Kolik z vás tu reklamu vidělo? A kolika z vás tenhle detail prostě unikl?

A i kdyby to iWatch nakonec nebyly, je možné, že Apple používá záludné podprahové techniky k tomu, aby formuloval veřejné mínění. Chce lidem sdělit, že by se měli orientovat spíše na chytré hodiny než něco tak hloupého jako Google Glass.

Slyšeli jsme už spoustu zvěstí o iWatch se spekulacemi o jejich vydání na konci roku 2014. Ale to je ještě hrozně dlouhá doba. Jak to tak vypadá, budeme muset velmi pozorně sledovat reklamní kampaně Apple, pečlivě prozkoumávat jakékoliv podprahové, přehlédnutelné a normálně bezvýznamné skutečnosti.

A co si myslíte vy? Byly to iWatch, nebo jen falešná stopa? Chtěli byste chytré zařízení nosit raději na ruce nebo na nose?

Zdroj: mashable.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru