Apple dnes představil rovnou dva iPhony

Apple dnes představil rovnou dva iPhony

Před několika minutami skončila oficiální prezentace společnosti Apple, kde představila své novinky. A bylo se nač dívat, neboť Apple představil svoji novou vlajkovou loď Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Líbí se vám?

Dnes se konala jedna z akcí, na kterou se dlouho čekalo. Společnost Apple totiž představila své novinky, mezi kterými dominoval především nový iPhone. Vlastně dva nové iPhony. Apple se rozhodl jít s dobou a místo jedno vydává dva – iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Vypadá stejně, jak se předpokládalo a jedná se také o nejtenčí iPhone.

Větší displej

Tím nejlepší a nejviditelnějším místem na iPhonu je jeho displej. Apple bude nabízet dvě varianty – s 4,7 anebo s 5,5 palcovým displejem. Samozřejmě s Retinou HD. Apple samozřejmě musel kvůli velikosti iPhone 6 Plus trošku obohatit uživatelské rozhraní, přidal proto nějaké věci a funkce z iPadů.

c13a9a580298cc394def04d2011338ad401cfdf5_expanded_medium

 Lepší fotoaparát

Celkem novinkou je vylepšení fotoaparátu, který má mimochodem rozlišení 8Mpx. Ten má nový senzor rozpoznávání obličejů a vylepšený auto-focus. Dále také nezapomněli o něco zvýšit výdrž baterie, zrychlili Wi-Fi.

New software improvements help you take better pictures.

 Barevné varianty

Nesmíme také zapomenout na různé barevní varianty, jako jsme zvyklí u iPhone 5s, můžete si k tomu klidně dokoupit i různé obaly přímo od Apple. Otázkou také byla interní paměť. Apple překvapil mile, nabízí totiž nyní i 128 GB verzi.

13b1337900f5bd3d8c0965b3ffaaf490753313a9_expanded_medium

Nové modely iPhonu by měly jít do prodeje 19. září, tedy příští pátek. Když jsme tak u těch novinek, Apple představil mnohem více. Za zmínku stojí například Apple Pay nebo chytré hodinky Apple Watch.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru