Apple dnes představil nové produkty

Apple dnes v dopoledních hodinách odstavil Online Store na svých oficiálních stránkách, protože na ně přidával nové produkty. Ve svých tiskových zprávách i v samotném internetovém obchodu představil 9,7palcový iPad, speciální edici červeného iPhonu 7, silikonové a kožené kryty pro iPhone 7 a řemínky pro Apple Watch.

Cupertinská společnost představila 9,7palcový iPad s čipem A9, 8megapixelovým fotoaparátem, Touch ID a jasnějším Retina displejem, který má nahradit iPad Air 2. Jsou k dispozici dvě varianty s 32GB a 128GB úložištěm, přičemž menší úložiště vyjde na 10 990 korun a větší úložiště na 13 990 korun. Vedle velikosti úložného prostoru si můžete vybrat barvu ze stříbrné, vesmírně šedé a zlaté barevné.

ipad

Další novinkou je iPhone 7 a 7 Plus v červené barvě s hliníkovým tělem, který byl vydaný jako výroční produkt k oslavě desetiletého partnerství Applu s iniciativou RED. Speciální edice je buď 128GB, nebo 256GB. Zakoupením červeného modelu s označením (PRODUCT) RED přispíváte do nadačního fondu bojujícího proti chorobě AIDS v Africe. Už v minulosti Apple vydal produkty v červené barvě, a to například iPody, Beats produkty či příslušenství k iPadům, iPhonům a Apple Watch.

red-iphone

Jestliže si nechcete kupovat kvůli barvě úplně nový iPhone, potom vám Apple nabízí silikonové a kožené kryty pro iPhone 7. Silikonové kryty stojí 999 korun pro iPhone 7 a 1 190 korun pro iPhone 7 Plus. Vybrat si můžete z blankytně modré, kaméliové a oblázkové barvy. Pokud preferujete raději kůži, potom si vyberete ze safírové, kouřové a malinové barvy. Kožený kryt pro menší model koupíte za 1 290 korun a pro větší model za 1 490 korun.

iphone-case-colors-spring-01

Bez povšimnutí nezůstaly ani Apple Watch, respektive jejich řemínky. V online obchodě se objevily sportovní a nylonové řemínky, ba dokonce i řemínky Nike a Hermes. Opět je k dostání hned několik barevných verzí, a to u sportovních řemínků kaméliová, oblázková a blankytná, a u nylonových řemínků oranžová, malinová, červená, pampelišková, azurová a půlnočně modrá. A pro milovníky kožených řemínků je připravená barva hnědá, kouřová, malinová, safírová, červená, půlnoční modrá a černá.

apple-watch-spring-2017

Apple přesně před rokem představil iPhone SE. A přesně rok po prvním debutu se objevil další iPhone SE, tentokrát s 32GB a 128GB úložištěm. Doposud bylo k dispozici úložiště o velikosti 16 GB a 64 GB. Cena menšího úložiště bude 12 990 korun a toho většího 16 190 korun.

iphone se11

Produkty se dostanou do prodeje 24. března, a to v USA a dalších 40 zemích světa. V České republice se dostanou do prodeje až v dubnu.

Zdroj: 9TO5Mac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru