Apple chystá na představení Apple Watch v Apple Storech výjimečné zacházení

Od 10. dubna by měly být nové Apple Watch dostupné k vyzkoušení v Apple Storech. Společnost si na tuto speciální událost vymyslel také speciální zacházení se zákazníky.

Pokud si budete chtít hodinky pouze prohlédnout (podotýkáme očima) tak není žádný problém. Jakmile si je budete chtít vyzkoušet, tak na to si Apple připravil opravdu výjimečné zacházení. Každý, kdo bude mít o hodinky vážný zájem, dostane vyškoleného asistenta ze sboru Apple Store zaměstnanců, který na vás bude mít vyhrazeno maximálně 15 minut. V nabídce k vyzkoušení by mělo být 10 modelů.

Určitě si každý z nás dokáže představit, jaký bude v prvních dnech až týdnech v každém Apple Storu nával. Od 10. ledna máte možnost si rezervovat konkrétní model, který si budete moci 24. dubna vyzvednout na prodejně.

apple_watch_sport_colors_demo

Rozdělení zákazníků na 4 oddíly

Personál Apple Storů bude rozdělen do 4 oddílů, kteří se budou soustředit na různé typy zákazníků, kteří se zajímají o Apple Watch.

První skupina bude mít na starosti zákazníky, kteří chtějí hodinky vyzkoušet a pomohou jim v rozhodování, jestli hliníkové nebo ocelové.

Druhý oddíl bude mít na starost zákazníky, kteří přesně vědí, jaké Apple Watch chtějí, případně si nejsou jistí, jaký chtějí řemínek nebo obal.

Třetí oddíl bude odpovídat na technické dotazy a vysvětlovat funkce.

A poslední oddíl zvlášť vybraných, zkušených a speciálně vyškolených zaměstnanců si vezme do parády zájemce o Apple Watch edition, které začínají na 10 000 dolarech. Samozřejmě budou informovat zákazníky i o záručním a pozáručním servisu.

Apple-Watch-Edition-main

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru