Internetem se šušká, že Apple chce koupit Teslu. Je to pravda?

Internetem se šušká, že Apple chce koupit Teslu. Je to pravda?

Apple před rokem spustil vývoj elektrického automobilu pod pracovním názvem Project Titan. V souvislosti s tímto projektem se začala na internetu šířit zpráva o tom, že Apple chce koupit či spolupracovat s Teslou. Jak to však doopravdy je?

Hlavní stránky světových magazínů a novin plní poslední dobou jedna informace, a to, že kalifornská společnost Apple chystá vlastní projekt Titan. Mělo by se jednat o elektrické vozidlo v odvedení kvalitního a minimalistického designu Applu. Šéf vývoje se dokonce před nedávnem setkal u jednoho stolu s Elonem Muskem, CEO Tesla Motors a SpaceX. Ten všek okomentoval slovy, že nemůže nic říct. Jisté je, že se chystá něco velkého, co má zatím zůstat skryté před očima veřejnosti.

Apple-Tesla-logoen_2

 Co se však událo za zavřenými dveřmi zůstává stále otázkou…

Obchod nebo spolupráce?

Elon však ani nepopřel, že by mohlo dojít k nějakému většímu obchodu a fakt, že Apple před rokem spustil vývoj vlastního auta jen dodává, že se máme na co těšit. Vše jsou jen spekulace, ve hře je buďto obchod nebo spolupráce těchto dvou technologických gigantů. Rozhodně se máme na co těšit.

Zdroj: StartItUp, BusinessInsider, Foto: BI

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru