Apple bude do konce roku dostupný ve stovce zemí

Apple chce zdvojnásobit počet zemí, ve kterých bude možné zakoupit nový iPhone 5.

Oficiálně se iPhone pětka prodává již od 21. září v USA. V současnosti je mání ve 47 zemích světa. Apple však nyní veřejně prohlásil, že chce, aby jejich skvost byl do konce roku dostupný v rovné stovce států. Zpráva přichází tak trochu s křížkěm po funuse. Po obrovském počátečním zájmu, kdy byl tento smartphone doslova nedostatkovým zbožím, se konečné zdá, že se již Applu podaří uspokojit poptávku. Seznam zemí a termíny, kdy budou revoluční pětkové iPhony dostupné v daných zemích, naleznete níže.

Apple iPhone 5

Pátek 7. prosince 2012: Jižní Korea

Pátek 14. prosince 2012: Albánie, Antigua, Barbuda, Arménie, Bahamy, Bahrajn, Bolívie, Brazílie, Chile, Čína, Costa Rica, Kypr, Ekvádor, Grenada, Indonésie, Izrael, Jamajka, Jordánsko, Kuvajt, Makedonie, Malajsie, Moldavsko , Černá Hora, Panama, Paraguay, Filipíny, Katar, Rusko, Saúdská Arábie, Jižní Afrika, Tchaj-wan, Turecko, Spojené arabské emiráty a Venezuela

Pátek 21. prosince 2012: Barbados, Botswana, Kamerun, Středoafrická republika, Egypt, Guinea, Pobřeží slonoviny, Keňa, Madagaskar, Mali, Mauricius, Maroko, Niger, Senegal, Svatý Kryštof, Svatý Lucia, St.Vincent & Grenadiny, Tunisko, Uganda a Vietnam.

Zdroj: Mashable.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru