Dnes vyšlo 15 článků

Appka, která vám zarezervuje automyčku

Appka, která vám zarezervuje automyčku

S blížícím se jarem začínají řidiči mýt svá vozidla. Škoda auto přichází s novou aplikací. Aplikace spolupracuje s čerpacími stanicemi Shell a Benzina, které mají mycí linku. Pomocí aplikace najdete nejbližší myčky ve vašem okolí. Zároveň vám aplikace podá informaci,kolik vozidel je v řadě v před vámi a jak dlouho budete čekat, než na vás přijde řada.

Snímek obrazovky 2019-03-18 v 9.44.07

Aplikace,která je praktickou pomocnicí každého řidiče nese název SimpleCar. Je možné ji stáhnout jen pro mobilní software iOS. Má to ale jeden malý háček – aplikace je zatím výhradně určena jen pro majitele vozů značky Škoda. Pokud vezmeme v potaz všechny požadavky na uživatele – vznikne nám omezená cílová skupina.

Nejen že vám aplikace poskytne informaci, kde je nejbližší mycí linka a kolikátý v pořadí budete, ale také si můžete přes aplikaci vybrat mycí program a zaplatit ho. Pak už jen přijedete do myčky, zadáte identifikační číslo a váš mycí program může začít. V aplikaci budete mít předvolenou SPZ vašeho vozidla a na základě toho se pozná, jaký program jste zvolili a zaplatili. Před každou mycí linkou je nainstalovaná kamera, která vaše vozidlo identifikuje a spojí s informacemi z aplikace.

Celkem je uživatelům aplikace a vlastníků vozů Škoda zároveň, k ruce až 200 myček Benzina a MOL po celé ČR. Placení probíhá formou vystavené faktury. Provozovatel tak chce zjednodušit službu podnikatelům a firmám, které budou služby využívat.

Zdroj, foto: skoda-auto.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru