Aplikace vám poradí, kdy jít během filmu na záchod

Aplikace vám poradí, kdy jít během filmu na záchod

Pokud máte pocit, že dneska existují aplikace absolutně na všechno, máte pravdu. Aktuálně se hodně mluví o aplikaci, které prozradíte, na jaký film koukáte, a ona vám vypočítá, kdy asi tak bude ideální udělat si přestávku na vyčůrání.

Chodit na záchod během napínavého filmu je komplikované. Když koukáte sami, stopnete si ho, jenže pokud vás ho sleduje víc nebo jste v kině, přestávku nikdo neudělá a nezbyde vám nic jiného, než svou potřebu vykonat pěkně rychle. A stejně se pak budete vyptávat, co se stalo mezitím, co jste tam nebyli. Možná by to vyřešilo, kdybyste dvě hodiny před filmem nepili. Jenže kdo se kvůli nějakému filmu bude držet takhle na suchu, že jo. Přesně proto přichází aplikace RunPee.

RunPee (zdarma pro iOS, Android a na Windows) vám totiž vyhodnotí momenty filmu, které nejsou zábavné! Můžete si v klidu dojít na záchod, aniž by vám utekla nějaká stěžejní dějová situace nebo zábavná akce. Otázkou ovšem zůstává, zda máte stejný vkus jako tvůrci RunPee. Jednomu člověku nepřijdou zajímavé líbačky, jiný nemusí vidět přestřelky. A s půlhodinovým sezením na záchodě a čtením novin určitě taky nepočítali.

Film, který si můžete dovolit celý pročůrat, asi za nic stát nebude

Mimochodem v aplikaci také snadno poznáte, zda film vůbec za něco stojí. Pokud hned uvidíte, že se v něm nachází sedm míst, které můžete oželet a odskočit si, zřejmě bude docela nudný.

peetime

Teď už jen zbývá vytvořit aplikaci, která by za vás na ten záchod došla a vyčůrala se.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru