Aplikace Tworlds vám ukáže život z jiného konce světa

Přemýšleli jste někdy o tom, co právě dělá někdo na druhém konci světa? Jak to vypadá ve škole v Austrálii? Kde lidé pracují v Jižní Americe? Jak vypadá párty v Rusku? Co kdybyste měli možnost takhle otevřít okno do života někoho jiného a podívat se do jiné části světa?

Právě tohle vám umožní aplikace Tworlds. Stáhnete si ji z Appstoru (zatím je k dispozici pouze pro iOS) a přihlásíte se přes Facebook. Vaše jméno ani jiné údaje se nikam nezaznamenají, všechno funguje anonymně. Jen byste měli v telefonu povolit určování polohy. Bez něj to jde také, ale není to taková zábava, protože nemůžete srovnávat, jak daleko se nacházíte od člověka na druhé straně.

Stačí vybrat hashtag a vyfotit

Vyberete si ze seznamu hashtagů (v aplikaci jsou nazývány jako okamžiky) a vyfotíte fotku. Nelze ji upravovat a přidávat k ní efekty a z toho důvodu ji ani nelze vybrat z galerie. Musíte vyfotit opravdu to, co máte kolem sebe.

pick_your_moment

Pak bude vaše fotka náhodně spárována s jinou fotkou pod stejným hashtagem. Obě fotky uvidíte vedle sebe a budete se moct mrknout, kde byla ta druhá pořízená.

tworlds_fotky

Nahoře je vždy vaše fotka, dole náhodný snímek

Pamatujete si na Chatroulette? Největší popularitu zaznamenala v roce 2009, což už je fakt dávno, a od té doby to s ní jde trochu z kopce. Ale celý svět zaujala právě tím, že nabízela okno do životů cizích lidí po celém světě. Tworlds je na tom stejně.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru