Aplikace pro dámy. Dokáže dát fotky z mobilu, na vaše nehty

Podíváte se na fotografii, kterou jste právě vyfotili. Sdílíte ji na Instagram, přidáte filtr Valencia a řeknete si, že se vám fakt povedla a vypadá dobře. Tohle je stará, známá klasika. Ale co když si přimyslíte, že by to nemuselo dobře vypadat jenom na ploše vašeho telefonu, ale přímo na vás? Konkrétně na vašich nehtech. S Aplikací NailSnaps to není nemožné.

dpu0z7dbkrsbop2gukaa

Použití aplikace má spoustu nastavení. Můžete si obrázek zvětšit, zmenšit, změnit barvy, nastavit barevné tóny, prostě tak, aby výsledek vyhovoval vašim předpokladům. A princip funguje podobně jako u jakýchkoliv fototiskáren, přičemž ale po objednání, jsou vytištěné samolepky odeslány přímo k vám domů.

K aplikování nepotřebujete žádné lepidlo, či lak. Ani zde není žádná doba pro schnutí. Vše aplikujete hned a přímo a barvy alespoň na fotografiích vypadají dost živě.

d9pfqnrcyan9qxpy3k1w

Tento skvělý nápad je právě na Kickstarteru. Takže to, co jste právě četli a viděli, se nikdy nemusí stát realitou, ale určitě to je řešení pro narcisty, kteří si chtějí i jejich nehty přizpůsobit svému oblečení. Ano, mluvím spíš k vám, děvčata. Takové muže moc neznám, zaplať pán bůh.

Tato aplikace by měla vyřešit také problém konce ošklivých nehtů. Pokud si je děláte samy, doma, tak uznejte, nikdy to nedopadne tak, jak byste si představovaly. A to samé v případě nehtových studií. Určitě budou vypadat lépe, ale nebude to tak dokonalé, jako kdyby jste to měli udělat s aplikací NailSnaps.

cudiaozfpgzpmqdhwj0k

zdroj: gizmodo.com

Komentáře

Nahoru