Aplikace PokeRadar poradí, kde najít konkrétního Pokémona

Jako jo, i nám už občas Pokémoni lezou krkem. To máte každý den a ze všech stran. Zaměstnavatel přikazuje svým zaměstnancům hrát Pokémon GO, muž dal výpověď, aby se mohl na full-time věnovat hraní Pokémon GO, na eBayi se prodávají účty na Pokémon GO (to jsou prosím jen zprávy ze včerejška). Svět se teď dělí na ty, co po hře šílí, a ty, co jsou na ni alergičtí. Pokud tohle čtete, pravděpodobně patříte do té první skupiny. A právě pro vás máme dobrý tip.

Jistě víte, jak důležité je najít konkrétního Pokémona, kterého zrovna potřebujete. Buď můžete toužit po nějakém, kterého ve sbírce ještě nemáte (klasicky třeba Pikachu), nebo po nějakém, od kterého potřebujete více exemplářů kvůli získání candy a vyvinutí na další úroveň (typicky Eevee, která je fakt všude a vyvine si ji snad každý). Jenže najít to, co potřebujete, není tak snadné. Nebo ano?

Aplikace poradí, kde najít jakého Pokémona

Naštěstí už na to vznikla aplikace. Jmenuje se PokeRadar a přehledně vám ukáže, kde se nachází jaký Pokémon. Údaje jsou postavené na informacích od hráčů. Když někdo někde chytí Pokémona, který stojí za to, zanese ho do mapy.

pokeradar

Aplikace je dostupná ve webové a iOS verzi (Android prý přijde brzy). Přidávat Pokémony však můžete pouze z mobilních aplikací. Myslí se i na to, aby si někdo nevymýšlel. Zadaní Pokémoni jsou hodnocení, a pokud mají moc palců dolů, jsou z mapy odstraněni. Jestliže tedy půjdete podle mapy a Pokémona na místě najdete, dejte mu v mapě palec nahoru, ať ostatní vidí, že tam fakt je. A nezapomeňte na správnou denní dobu. U Pokémona vidíte jméno hráče a čas, kdy ho našel. Jistě víte, že někteří Pokémoni se vyskytují pouze v noci.

Obrázek: inverse

Komentáře

Nahoru