Dnes vyšlo 15 článků

Aplikace pohlídá ceny letenek a prozradí, kdy je nejvýhodnější letět

hopper-app

Hopper pohlídá vaše lety

Letecká doprava zažívá obrovský boom, neboť ceny letů se neustále snižují na nejnižší možnou hranici. Cestování do zahraničí si tak může dovolit stále více lidí. Pakliže nemáte čas hlídat nejlevnější lety, můžete využít moderní aplikaci, která vám pohlídá ceny letenek a předpoví, kdy je nejvýhodnější letět.

V lednu letošního roku spatřila světlo světa aplikace Hopper, která funguje na základě určitého algoritmu složeného z dat o miliardách letů. Aplikace vám prozradí, kdy je výhodné letět a kdy byste se měli létání vyhnout. Zadáte-li do aplikace požadovanou trasu, pohlídá vám krátkodobé slevy a včas vás informuje. Doposud byla appka Hopper dostupná pouze pro iOS, nicméně nyní ji mohou stahovat i uživatelé Androidu.

hopper1

Vyberete letiště

Uživatelé ušetřili 15 milionů dolarů

Tento měsíc by si aplikaci mělo stáhnout již jeden milion uživatelů, kteří ušetřili takřka 15 milionů dolarů. Přestože existuje konkurence – Skyscanner, Kayak, Matrix od Googlu, český Skypicker – aplikace Hopper má odlišné služby.

Hopper klade důraz na jednoduchost. Najde vám domovské letiště, nejvýhodnější spoje kolem zvoleného data a také vám umožní let rovnou rezervovat. Rezervace zabere pouhých 15 sekund, což se určitě hodí v případě rychlých slev.

hopper2

Zvolíte vhodné datum a můžete rezervovat let

Zdroj: Techcrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru