Dnes vyšlo 15 článků

Aplikace odhadne vaši osobnost z toho, co lajkujete na Facebooku

Všichni si dobře uvědomujeme, že Facebook o nás uchovává hodně informací. Ví, co se nám líbí, jaké máme názory, nebo čemu věříme, a právě z těchto informací se dá dobře poskládat psychologický profil a odhadnout povahové rysy. Nástroj s názvem Apply Magic Sauce vám prozradí, co se o vás dá vyčíst z věcí, které lajkujete.

Nástroj Apply Magic Sauce je dílem odborníků z psychometrického centra Univerzity v Cambridgi. Je neuvěřitelně snadno použitelný a překvapivě se trefuje. Z vašich dat uhodne věk, pohlaví, úroveň inteligence, sexuální orientaci, životní spokojenost, ale i politické názory a náboženství. Zaměřuje se rovněž na pět významných osobnostních rysů – svědomitost, extroverze, přívětivost, otevřenost a neuroticismus.

Jak si test zkusit?

Chcete si vyzkoušet, co se o vás dá z vaší facebookové aktivity vyčíst? Není nic jednoduššího, než zamířit na web ApplyMagicSauce.com a kliknout na nápis Try it out se zeleným pozadím (hned pod obrázkem). Pak jen potvrďte, že povolujete sdílení informací ze svého profilu a je hotovo.

results

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru