Aplikace mVitakarta Oborové zdravotní pojišťovny se umístila v TOP10 nejstahovanějších aplikacích pro iOS

Aplikace mVitakarta Oborové zdravotní pojišťovny, ve které každý může sledovat například svoje výdaje na zdravotní péči nebo konzultovat svůj zdravotní stav, patří mezi TOP10 nejstahovanějších zdravotních aplikací zdarma v České republice pro iOS.

V elektronizaci zdravotnictví jsme o pěkný kus před jinými zdravotními pojišťovnami. A umístění v TOP10 nejstahovanějších aplikací je potvrzením toho, že naši klienti vidí, že jim dáváme to, co pro svoje zdraví potřebují, říká Mario Böhme, vedoucí obchodního odboru Oborové zdravotní pojišťovny.

Za prvních devět měsíců letošního roku zkontrolovalo uhrazenou péči ve Vitakartě v hodnotě 540 milionů korun přes 80 tisíc pojištěnců. Ve Vitakartě je registrováno 250 tisíc uživatelů, tedy více než třetina klientů OZP a měsíčně ji využije více než 25 tisíc klientů. Aplikace si můžete stáhnout pro mobilní telefony s operačním systémem AndroidiOS nebo Windows.

Naši klienti mohou prakticky všechno vyřídit přes internet nebo v mobilu. Díky Vitakartě mohou konzultovat svůj zdravotní stav se specialistou, mohou sledovat, jaké zdravotní výkony si z jejich zdravotního pojištění nechávají lékaři proplatit, mohou zjistit svoji platební bilanci nebo nahlásit změny v osobních údajích. A také mohou kupříkladu online pochválit svého lékaře za dobrou péči,“ dodává Mario Böhme.

Screenshot_3

Zdroj: Tisková zpráva 23. 10. 2015

Komentáře

Nahoru