Dnes vyšlo 15 článků

Aplikace iHealth: kvalitní spánek a čistý vzduch

Aplikace iHealth: kvalitní spánek a čistý vzduch

Aplikace v dnešní době existují už téměř na všechno, lze jejich prostřednictvím usnadnit snad jakoukoliv činnost. Tento článek odkrývá aplikaci, která dokáže rozeznat kvalitu vzduchu ve vašem okolí. Upozorní vás i na smog. Aplikace spolupracuje s čističkami vzduchu Philips. 

Čistý vzduch je dnes k nezaplacení a většinou se za ním musí cestovat. V městských aglomeracích je vzduch znečištěn smogem. A právě proto jsou čím dál populárnější čističky vzduchu. Čističky se dají použít pouze v interiéru nicméně zbavují vzduch prachu a jiných splodin. Kvalitu vzduchu je důležité hlídat také mimo svůj domov, zkrátka všude tam, kde se pohybujete. Chytrá aplikace hlídá vzduch všude, kde jste. Tedy pouze tehdy, když je s vámi vás mobilní telefon.

Překvapení od Philips

Aplikace s příznačným názvem Air Metters byla představena na konferenci IFA Global Press Conference. Aplikaci lze propojit se zařízením od Philips. Zástupci společnosti představili také další vychytávky z řady iHealth. Čističky lze přes aplikaci i ovládat. Aplikaci můžete získat zdarma pro systém iOS a Android.

1*I7bU7iSSJ_updPGCTn1l3w

Ve vzduchu se hromadí škodlivé látky, které pro dechový systém nejsou prospěšné. Ve vzduchu jsou přítomné alergeny, které mohou být podnětem pro vznik alergie. Aplikace vás na přítomnost alergenů upozorní a zároveň vám sdělí další vlastnosti vzduchu, jako například: vlhkost, hustotu, teplotu či větrnostní podmínky.

SleepMapper.App

Mezi další chytré novinky z řady iHealth je aplikace s názvem SleepMapper, která podává informace o kvalitě uživatelova spánku. Pro správné fungování je zapotřebí speciální čelenky SmartSleep, která podpoří objektivitu výsledků a překvapivě podpoří také rychlejší usínání. Čelenka je totiž vybavena reproduktory s uklidňující melodií.

Zdroj, text/foto: air-matters.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru