Aplikace Amazonu vidí dovnitř balíčku

Amazon přidal novou funkci do své aplikace, abyste se mohli podívat, co vám přišlo, bez rozbalení balíčku. Užijete to v případě, že se vám nechce věc rozbalovat a pak znovu balit pod stromeček, nebo pokud se chcete dozvědět, co vám vaši blízcí objednali.

Novou funkci uvidíte v nejnovější verzi iOS aplikace Amazonu. Uživatelé Androidu mají bohužel smůlu, o dostupnosti pro Android telefony nepadlo ani slovo.

amazon

Balíčkový rentgen

Amazon svou novou funkci nazývá Package X-Ray, tedy něco jako balíčkový rentgen. Není to ovšem nic tak úžasného, protože tenhle princip už dávno funguje. Jistě znáte spoustu aplikací, které dokážou naskenovat čárový kód a podle něj dohledat, o jaký výrobek se jedná, případně kolik stojí. Amazon nedělá nic jiného.

Fajn je to v případě, kdy vám přijde více věcí najednou, protože Amazon je ne vždy balí do jednoho balíčku. To ostatně vidíte i v promo videu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru